גל סנצקי
רופאת שיניים

התמונות באתר נטענו מאוד לאט
זה היה בלתי אפשרי היה להמתין לטעינת התמונות וכל חווית הביקור באתר נפגעה. קיבלתי המלצה חמה על King Code והם פתרו את עניין המהירות תוך יומיים!

אלי חביב
מסעדת הזמנות און ליין

סוף סוף אנו מקבלים ההזמנות מהאתר.
לאחר שקיבלנו תלונות מהלקוחות על קושי לבצע הזמנות באתר הזמנו את שרות שיפור המהירות של קינג קוד, התוצאות היו מיידיות וההזמנות מהאתר החלו לזרום!

ירון בראל
יבואן ציוד רפואי

ביקשנו להוסיף שפה נוספת לאתר שלנו.
המפתחים של King Code התקינות עבורנו רכיב שפה וביצעו את כל מה שנחוץ כדי שהאתר שלנו יהיה דו לשוני,. אנו מאוד מרוצים מהשרות המהיר והמקצועי!

זאב שקד
אתר מכירות Online

אתר המכירות לא שלח חשבונית ללקוח.
היו לנו תקלות חוזרות בנושאי סליקה ושליחת חשבונית במייל, קיבלנו שירות מהיר ומקצועי, התקלה נפתרה אחת ולתמיד ועל הדרך תוקנו דברים קטנים שביקשנו.

דר' דותן
בעל קליניקה

גילינו שהאתר שלנו נפרץ ותוכנה זדונית הושתלה בו.
הצוות של קינג קוד פעלו במהירות ובמקצועיות, הם זיהו את הבעיה ומקור הפריצה, תיקנו את האתר תוך פחות מיום והגישו לסריקה מחודשת של גוגל שאושרה תוך שעה!

נועם פדלון
בעל אתר חדשות

נתקענו עם בונה אתר שלא ממש ידע לתכנת.
החברה שבנתה לנו את האתר נסגרה ולא היה מי שיתן לנו תמיכה עבור בקשות תיקון, שיפורים ושדרוגים. קינג קוד ביצעו לנו מתיחת פנים ותיקון תקלות בהצלחה מרובה.

טירן בן דוד
בעל עסק לסוככים

הגולשים דיווחו על תמונה של בחורה עירומה באתר.
זה גרם לי נזק אדיר מול לקוחות פוטנציאלים וכן כסף רב שנזרק לשווא על קמפיינים ברשת, לאחר שפתחתי קריאה חזר אליי נציג שאמר שתוך 10 דקות זה יעלם וכך היה.

ליאור סיבוני
בעלת פורטל מתכונים

גוגל קונסול דיווח שנוספו באתר 60,000 דפים חדשים.
האתר שלנו נפרץ והחל לחולל אלפי כתובות לדפים לא קיימים. מנהל הסיסטם של קינג קוד זיהה בעיית אבטחה חמורה בשרת המאחסן, תיקנו לנו הכל והעבירו לאחסון חדש.

אורן סימנטוב
בעל חנות און ליין

זמן טעינת דפי האתר ארך מעל 2 דקות!.
מעבר לתקלה שגרמה להאטה נוראית באתר שלנו ויצרה נזק גדול, התמיכה של kingcode ביצעו עבורנו אופטימיזציה לתמונות ולוורדפרס, האתר עכשיו פשוט טס!

עו"ד שמואלי
משרד עורכי דין

קיבלתי מהאתר מאות הודעות ספאם ביום.
זה היה מטרד נוראי שיצר אצלי עומס בתיבת הדואר שגם כך עמוסה, לצערי פיספסתי המון פניות אמיתיות של מתעניינים. צוות התמיכה פתר זאת ביום, לא האמנתי!